Ogród Petenery
Advertisement

Witaj, Superjurek, w Ogrodzie Petenery!

Spotlight OP 02.jpg

Dzięki za edycję w artykule Użytkownik:Superjurek.

Ogród Petenery to strona internetowa z wolną twórczością poświęcona głównie wierszom i poezji, którą każdy może edytować i na stronach której każdy może publikować. Zamieszczamy tu wolną twórczość własną lub przekłady własne utworów do których prawa autorskie wygasły lub były publikowane na wolnej licencji. Zobacz: prawa autorskie.

Jeśli interesują cię zgromadzone tutaj utwory najlepiej abyś przejrzał ich spis i wybrał interesującą cię pozycję. Dodatkową pomoc znajdziesz na stronie pomocy.

Jeżeli chcesz wiedzieć, co aktualnie robimy, a także pomóc nam w walce ze spamem i wandalizmem, zobacz ostatnie zmiany. Możesz zacząć przeglądać Wikię od głównej kategorii.

Zostaw wiadomość na mojej stronie dyskusji, gdyby potrzebna była Ci jakakolwiek pomoc.

Pozdrawiam Electron PL (dyskusja) 02:23, wrz 12, 2015 (UTC)

Mail

Na twoje pytanie odpowiedziałem Ci w mailu.

Pozdrawiam i zapraszam do publikacji.

Electron PL   09:41, wrz 12, 2015 (UTC)

Licencje i inne...

OK. Powstawiałem licencje do stopki Starego lasu (w stylu wikiźródlanym). Chociaż tutaj preferuję uproszczoną końcową wersję licencji (bo jak tekst oryginalny jest PD to tylko ta końcowa ma w sumie znaczenie), tak jak to jest zrobione tutaj -> Nie daj Boże sercu sczeznąć... (np. szablon {{cc-by-sa}}, który wstawia znaczek cc-by-sa w prawym górnym rogu i dodaje do stosownej kategorii) - jest mniej ambarasujący uwagę na stronie. A w dyskusji strony podaję pochodzenie utworu i tekst licencji.

Utworzyłem także twoją stronę autora i tłumacza: Jerzy Kamiński, wstawiłem także twoje nazwisko (zamiast nicka) w przekładzie Starego lasu aby było jednolicie (niektórzy z użytkowników preferują publikację pod pseudonimem, jak np. ja, a niektórzy pod własnym nazwiskiem, ale jeśli już podałeś nazwisko to nie chcę robić zamieszania, no i automatyczne zliczanie utworów jest łatwiej zrealizować, przy trzymaniu się jednej nazwy).

Co do Google - Google musi najpierw zindeksować nowe teksty na co zwykle trzeba poczekać kilka dni do tygodnia (a czasami ale rzadko nawet i kilka tygodni). Np. mój ostatni wiersz, który umieściłem przed tygodniem jest już zindeksowany -> [1] .

Pozdrawiam Electron PL   01:23, wrz 15, 2015 (UTC)

Ad. Tłumaczenia na Wikiźródłach

Witam,

OK. Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu ale postaram się zerknąć w tygodniu.

Pozdrawiam

Electron PL   23:16, lip 11, 2016 (UTC)

Advertisement