FANDOM


Dzień dobry Electronie!

Nie będziesz się bardzo gniewał, że wstawiłem Ugoda z Segowii? Bardzo Cię przepraszam, ale nie koniecznie mam gdzie wstawić, na hiszpańskich Wikisource dopiero będę ćwiczył wstawianie coś pierwszy raz, więc dopiero się uczę... A ta Ugoda... to coś w rodzaju naszej Unii z Krewa, tzn. Traktat z Cerwery (Tratado de Cervera, z 7 stycznia 1469) z Ugodą z Segowii (Concordia de Segovia, z 15 stycznia 1475), która powtarza zapisy Traktatu z Cerwery. A dotąd tłumaczeń na polski żadnego z nich nie było. Jeszcze raz bardzo przepraszam.
--M.Tarnowski (dyskusja) 13:35, cze 19, 2017 (UTC)

Drogi Elektronie!

Bardzo Ci dziękuję, znowu narozrabiałem, tym razem "Naszym przedstawicielstwem [...] " i znowu mnie uratowałeś.
Serdecznie pozdrawiam,
--M.Tarnowski (dyskusja) 11:53, paź 14, 2017 (UTC)

Drogi Elektronie!
Aleksander Józef Krasicki okazał mi się być zaliczony do: "Grafiki Public Domain", nie wiem jak mi się to udało, ale boję się poprawiać, - że psuję. Czy mógłbyś mi pomóc?
Przepraszam i serdecznie pozdrawiam,
--M.Tarnowski (dyskusja) 15:00, lis 30, 2017 (UTC)


Drogi Electronie!

Czy nie dałoby się wykasować z filmów poniższego pliku? Bo jest z błędem... [[Plik:Władysław Tarnowski - Sonate pour piano - 5. Largo appasionato]]

Bardzo przepraszam i życzę Wesołych Świąt. --M.Tarnowski (dyskusja) 16:54, mar 29, 2018 (UTC)


Drogi Electronie!

Bardzo przepraszam, ale mam problem z plikiem: There was a flower (+ 16 IV 2006), który miał być ilustracją do Był sobie kwiat, ale po kliknięciu pokazuje się komunikat: "Ten plik nie jest już dostępny, odwiedź inne artykuły na Ogród Petenery." nie wiem o co chodzi, być może popełniłem jakiś błąd, ale jeśli tak, to czy nie dałoby się tego pliku wykasować a ja zilustrowałbym wiersz inaczej. Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Serdecznie pozdrawiam,

--M.Tarnowski (dyskusja) 15:09, kwi 18, 2018 (UTC)

Drogi Electronie!
Czy możliwa byłaby publikacja w Ogrodzie Petenery tekstów przez spadkobierców praw autorskich osób już nieżyjących? np. od r. 1984. Rozumiem, że prawa autorskie nie wygasły, ale zostały odziedziczone i spadkobiercy może chcieliby, żeby pamięć o ich rodzicach nie wygasła. Chodzi mi oczywiście o takie zasadzenie, żeby uniknąć wyrwania.
Serdecznie pozdrawiam,
--M.Tarnowski (dyskusja) 12:22, maj 12, 2018 (UTC)
Myślałam o tej wiki, weszłam w CS i właśnie ona na głównej :)

Ale do rzeczy. Jestem założycielką i, jak na razie, jedyną edytorką Polscy Poeci Wiki. Strona nie wygląda imponująco, właśnie pracuję nad drugim artykułem, o Wisławie Szymborskiej (jak na razie powstał artykuł o Janie Kochanowskim).

Chciałabym się spytać, czy nie zgodziłbyś się na zawarcie w późniejszym okresie współpracy, jako że tematycznie obie wiki są zbliżone. Oczywiście przed tym mam zamiar rozbudować nieco PPW, żeby nie straszyć pustkami, jednak, jak mawiają gołębie i mój wychowawca z zeszłorocznych koloni, "W kupie siła" a łatwiej będzie mi rozwijać wiki, jeśli będę miała pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

Ami Apollo 10:43, paź 21, 2018 (UTC)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.