Ogród Petenery
Advertisement

Witaj, Abbey12, w Ogrodzie Petenery!

Spotlight OP 02.jpg

Dzięki za edycję w artykule Ogród Petenery:Spis tekstów.

Ogród Petenery to strona internetowa z wolną twórczością poświęcona głównie wierszom i poezji, którą każdy może edytować i na stronach której każdy może publikować. Zamieszczamy tu wolną twórczość własną lub przekłady własne utworów do których prawa autorskie wygasły lub były publikowane na wolnej licencji. Zobacz: prawa autorskie.

Jeśli interesują cię zgromadzone tutaj utwory najlepiej abyś przejrzał ich spis i wybrał interesującą cię pozycję. Dodatkową pomoc znajdziesz na stronie pomocy.

Jeżeli chcesz wiedzieć, co aktualnie robimy, a także pomóc nam w walce ze spamem i wandalizmem, zobacz ostatnie zmiany. Możesz zacząć przeglądać Wikię od głównej kategorii.

Zostaw wiadomość na mojej stronie dyskusji, gdyby potrzebna była Ci jakakolwiek pomoc.

Pozdrawiam Azahar (dyskusja) 11:54, maj 19, 2013 (UTC)

Proszę nie umieszczaj tu tekstów, które łamią prawa autorskie. Alan Alexander Milne ‎zmarł w 1956 roku, tłumaczka wiersza Grzeczna dziewczynka Irena Tuwim żyła do 1987 roku - nie minęło więc 70 lat od ich śmierci i ich prawa autorskie są nadal chronione. Po za tym wrzucanie niesformatowanych w przyjętym tu formacie wierszy nie jest mile widziane. Przysparzasz tym niepotrzebnej pracy innym. Wymagane jest także podanie źródła pochodzenia utworu w celu łatwego sprawdzenie jego statusu prawnego. Jeśli chcesz nam pomóc popatrz najpierw jak są tu formatowane utwory (jak dodaje się nagłówki, kategorie, itp.) i staraj się robić tak samo. W przeciwnym razie niestety ale będę musiał zablokować ci możliwość edycji. Liczę na zrozumienie i pozdrawiam. Electron PL   00:01, maj 20, 2013 (UTC)
Advertisement