FANDOM


Crystal Clear action info Informacja o edycji
Oddźwięki 

Edycja oryginalna: Tekst opracowany na podstawie: Baudelaire, Karol (1867-1821), Kwiaty grzechu, tłum. Adam M-ski [Zofia Trzeszczkowska] i Antoni Lange, H. Cohn, Warszawa 1894


Źródło: http://www.wolnelektury.pl/katalog/lektura/kwiaty-zla-oddzwieki/
Współpraca: Electron Bot 09:06, gru 30, 2011 (UTC)
Stopień postępu: 50% 50%
Adnotacje: Utwór opracowany został w ramach projektu Wolne Lektury przez fundację Nowoczesna Polska. Opracowanie redakcyjne i przypisy: Katarzyna Dąbek, Marta Niedziałkowska, Aleksandra Sekuła
Korekta: 83.29.121.137
Ten tekst pochodzi ze strony Wolnych Lektur.
Według umieszczonego tam oświadczenia: ten utwór nie jest chroniony prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać. Jeśli utwór opatrzony jest dodatkowymi materiałami (przypisy, motywy literackie etc.), które podlegają prawu autorskiemu, to te dodatkowe materiały udostępnione są na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa – Na Tych Samych Warunkach 3.0 PL (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/).
Ten tekst pochodzi z Wikiźródeł i jest udostępniony na jednej z wolnych licencji lub jest własnością publiczną ponieważ prawa autorskie do niego wygasły albo autor zrzekł się wszelkich praw autorskich.

Dane na temat tego tekstu umieszczone są także pod adresem Wikisource:pl:Oddźwięki lub Wikisource:pl:Dyskusja:Oddźwięki.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.